Przyjazd
Wyjazd

Dwór Many to magiczne miejsce, gdzie komfort i natura żyją w zgodzie, tworząc wyjątkowy nastrój. Dzięki temu jest to doskonałe miejsce na organizację wesela pod Warszawą, które będzie wydarzeniem prosto z bajki.

Chcesz zorganizować wesele pod Warszawą? W Dworze Many spełnisz swoje marzenia - bez względu na to, czy zdecydujesz się na kameralne spotkanie, czy prawdziwy bal.

Możesz wybrać jedną z naszych sal weselnych - Oranżerię, lub Balową. Sala Oranżeria idealnie komponuje się z otaczającą Dwór Many przyrodą i będzie świetnym wyborem na wesele w stylu romantycznym. Z kolei Sala Balowa jest przestrzenią bardziej elegancką, w stylu glamour. Dwór Many spełni oczekiwania każdej Pary Młodej!

Wybór sali na wesele pod Warszawą nie jest prostym zadaniem. Robimy więc wszystko, aby ułatwić tę decyzję swoją ofertą wesela w Mszczonowie. Nasza doświadczona obsługa będzie dla Państwa dostępna na każdym etapie organizacji wydarzenia. Posiadając duże doświadczenie w organizacji imprez, oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze menu oraz tworzeniu scenariusza przyjęcia wraz z organizacją powitania.

Sprawimy, że celebracja wesela – jednego z najważniejszych dni w życiu Pary Młodej - będzie czystą przyjemnością. Wesele w Mszczonowie w Dworze Many to gwarancja, iż ten dzień będzie należał do niezapomnianych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • Dwie sale weselne do wyboru: Salę Oranżerię - idealnie komponującą się z wszechotaczającą przyrodą do 150 osób, lub elegancką salę Balową do 130 osób
  • Bazę noclegową mogącą pomieścić do 80 osób
  • Taras z widokiem na staw otoczony parkiem Dworu Many
  • Teren zielony stwarzający idealne warunki do ślubów plenerowych oraz sesji fotograficznych

Dodatkowo oferujemy

  • Wyjątkowy pokój dla Pary Młodej
  • Elegancką kolację na I rocznicę ślubu

 

Zaplanuj swoje wyjątkowe wesele w Mszczonowie pod Warszawą. Dwór Many zapewnia wyjątkową oprawę tego niezwykle ważnego wydarzenia! 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

 

 

Lokalizacja

Dwór Many
Many 1, 05-555 Tarczyn

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij