Przyjazd
Wyjazd

Imprezy integracyjne

  1. Strona główna
  2. Dla biznesu
  3. Imprezy integracyjne

Motywowanie pracowników do bardziej efektywnej pracy staje się coraz bardziej popularne. Dwór Many ze swoimi walorami kilkudziesięciu hektarów zagospodarowanego terenu stwarza wiele możliwości organizacji spotkań firmowych, spędzenia czasu, lepszego poznania oraz integracji pracowników Państwa firmy w województwie mazowieckim nieopodal Warszawy.. 

Organizowana przez nas integracja to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich uczestników. Mamy świadomość jak ważna jest dobra współpraca wszystkich pracowników dlatego specjalnie dla naszych klientów i ich zespołów organizujemy wiele atrakcji zarówno zewnętrznych jak również wewnętrznych gdy pogoda nie zachęca do wychodzenia na zewnątrz. Nikt z naszych Gości nie będzie siedział bezczynnie tylko przyjemnie a zarazem aktywnie spędzi czas.

Proponujemy Państwu poza wieczorną kolacją integracyjną z zabawą taneczną, ekstremalne Monster Trucki, quady, paintballa czy tunel aerodynamiczny kończąc na przejazdach bryczką, motywacyjnych zabawach integracyjnych i wiele, wiele innych…

 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą Dworu Many

Lokalizacja

Dwór Many
Many 1, 05-555 Tarczyn

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij