Przyjazd
Wyjazd

Pikniki firmowe

Malowniczy teren Dworu Many pod Warszawą to odpowiednie miejsce dla wszelkiego rodzaju spotkań na świeżym powietrzu, zarówno rodzinnych jak i biznesowych. Organizujemy tutaj pikniki firmowe - mazowieckie krajobrazy to doskonałe tło dla nawiązywania znajomości i integracji. Lokalizacja blisko Warszawy sprawia, że taki wyjazd będzie łatwy do zrealizowania. 

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń plenerowych. Pikniki firmowe to jedne z wielu - ich przygotowanie wymaga znajomości oczekiwań Gości i charakteru wydarzenia. Mogą Państwo ze spokojem powierzyć nam to zadanie, ponieważ wiemy jak zaaranżować jedyne w swoim rodzaju i szyte na miarę spotkania zarówno prywatne jak i biznesowe. 

Zachęcamy do poznania naszych pięknych zielonych terenów - będą one doskonałym tłem dla rozmów, posiłków na świeżym powietrzu i udanej zabawy. Dzięki pięknym widokom i profesjonalnej organizacji możemy się pochwalić, że mamy najlepsze pikniki firmowe w województwie mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów przygotowań do interesującego Państwa wydarzenia.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą Dworu Many

 

Lokalizacja

Dwór Many
Many 1, 05-555 Tarczyn

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij