Przyjazd
Wyjazd

Pikniki firmowe

Malowniczy teren Dworu Many pod Warszawą to odpowiednie miejsce dla organizacji wszelkiego rodzaju imprez na świeżym powietrzu.

Oferujemy wyjątkowe pikniki firmowe, dla których tłem będą piękne mazowieckie krajobrazy i zieleń terenu Dworu Many. To świetny sposób na zacieśnienie więzi w firmie, warto więc rozważyć przygotowanie takiego wydarzenia. Bardzo ważne jest to, że dzięki lokalizacji blisko Warszawy, taki wyjazd będzie bardzo łatwy do zrealizowania.

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez plenerowych. Pikniki firmowe w mazowieckim to jedne z nich - wymagają one odpowiedniego zaplanowania nie tylko menu, ale także udogodnień dla Gości na świeżym powietrzu. Mogą Państwo ze spokojem powierzyć nam to zadanie, ponieważ wiemy jak zaaranżować jedyne w swoim rodzaju i szyte na miarę wydarzenia zarówno prywatne, jak i biznesowe.

Zachęcamy do poznania naszych pięknych zielonych terenów - będą one doskonałym tłem dla rozmów, posiłków na świeżym powietrzu i udanej zabawy. Dzięki pięknym widokom i profesjonalnej organizacji możemy się pochwalić, że mamy najlepsze pikniki firmowe w województwie mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów przygotowań do interesującego Państwa wydarzenia.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą Dworu Many

 

Lokalizacja

Dwór Many
Many 1, 05-555 Tarczyn

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij