Przyjazd
Wyjazd

Konferencje i szkolenia

  1. Strona główna
  2. Dla biznesu
  3. Konferencje i szkolenia

Dwór Many oferuje profesjonalne sale konferencyjne pod Warszawą, które sprawdzą się podczas różnych biznesowych wydarzeń i okazji.

Zróżnicowane wymiary pomieszczeń pozwalają na organizację zarówno kameralnych wydarzeń w wąskim gronie, jak i dużych konferencji pod Warszawą dla kilkuset uczestników. To także świetny wybór na szkolenia, czy prezentacje. 

  

W naszych salach konferencyjnych oferujemy profesjonalne wyposażenie: rzutnik, ekran, flipcharty wraz z przyborami, materiały do pisania oraz mikrofon bezprzewodowy z nagłośnieniem. Zapewniamy dodatkową pomoc koordynatora oraz kelnerów podczas całej konferencji.

Świetna lokalizacja na konferencje pod Warszawą

Zaciszna lokalizacja Dworu w województwie mazowieckim pozwala na przeprowadzanie spotkań i organizację konferencji pod Warszawą w dogodnych warunkach, daleko od zgiełku miasta. To ułatwia skupienie na pracy oraz daje możliwość zaznania relaksu po dniu wypełnionym pracą.

Szukając odpowiedniej lokalizacji na organizację wydarzenia biznesowego, warto zdecydować się na Dwór Many. To najlepszy wybór spośród sali konferencyjnych pod Warszawą, dzięki świetnemu położeniu oraz wielu udogodnieniom. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych sal konferencyjnych i do bezpośredniego kontaktu! 

  

Lokalizacja

Dwór Many
Many 1, 05-555 Tarczyn

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij