Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli.

Konferencje Szkolenia

Dwór Many to idealne miejsce w centralnej Polsce na organizację kameralnych, oddalonych od zgiełku dużego miasta spotkań firmowych. Każda konferencja i szkolenie w naszym Dworze zawsze owiana jest spokojem, ciszą i dyskrecją. Dwór Many tworzy idealną przestrzeń na spotkania towarzyskie i rozmowy biznesowe.

Dysponujemy pięcioma salami w pełni wyposażonymi i przygotowanymi do prowadzenia szkoleń, konferencji, prezentacji i spotkań firmowych.

 

Sala Powierzchnia Ułożenie
Teatralne
Ułożenie
Bankietowe
Ułożenie
Klasowe
Podkowa Dostęp do
światła dziennego
Balowa 270 m2 230 200 150 100 Tak
Kremowa 65 m2 55 40 30 35 Tak
Zielona 50 m2 40 25 20 20 Tak
Biblioteka 20 m2 10 8 6 0 Tak
Oranżeria 300 m2 250 200 150 100 Tak

Sala Balowa

Do dyspozycji naszych gości biznesowych jest również bardzo elegancka Sala Balowa, wyposażona w podstawowy sprzęt nagłaśniający, oświetlenie oraz duży ekran. Stanowi ona idealne miejsce na konferencje, bankiety, pokazy mody czy też nieformalne spotkania.

Oranżeria

Klimatyzowana, przeszklona sala o powierzchni 300 m2 z widokiem na zabytkowy park, stwarza idealne warunki do pracy dla nawet 200 osób . Jej przestronne wnętrze możemy zaaranżować zgodnie z Państwa potrzebami. W każdym ustawieniu oranżeria prezentuje się doskonale a otaczająca ją widoczna przez okna zieleń wpływa kojąco i napawa optymizmem.

Sala kremowa

Elegancka klimatyzowana sala z kominkiem o powierzchni 65 m2. W ustawieniu teatralnym zapewnia komfortowe warunki pracy dla maksymalnie 55 osób. Jej doskonałe położenie w południowej części dworu daje gwarancję pełni światła dziennego. Sala posiada także samodzielny taras z zejściem do parku, co pozwala na chwile relaksu w otoczeniu pełnej tajemnic bujnej roślinności.

Sala Zielona

Przytulna, klimatyzowana sala o powierzchni 50 m2 z dostępem do baru oraz biblioteki. Idealnie sprawdza się podczas prezentacji oraz szkoleń do 40 osób w ustawieniu teatralnym. To doskonały wybór dla wszystkich ceniących sobie eleganckie wnętrza i wygodne ich użytkowanie. W każdej aranżacji sala zielona staje się wnętrzem skrojonym na miarę sukcesu.

Biblioteka

Kameralna, klimatyzowana sala o powierzchni 20 m2, ze zbiorem książek i wyjściem na taras, z którego rozciąga się przepiękny widok na park, stawy i oświetlone parkowe aleje. Ustronnie położona, bogato wyposażona, jest idealnym miejscem na zorganizowanie wykwintnego spotkania biznesowego dla 6-8 osób.

W Dworze Many mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty szkoleniowej. Polecamy profesjonalne szkolenia z zakresu mediów i komunikacji prowadzone przez specjalistów. Szczegóły oferty wraz z dostępnym terminami dostępne są po indywidualnym kontakcie.

Zobacz więcej zdjęć