Przyjazd
Wyjazd

Imprezy integracyjne i spotkania

  1. Strona główna
  2. Dla biznesu
  3. Imprezy integracyjne i spotkania

Coraz więcej firm decyduje się na organizację różnego rodzaju wydarzeń dla swoich pracowników i partnerów. W Dworze Many mamy przygotowaną ofertę dla Gości biznesowych, chcących zorganizować spotkania firmowe, czy też imprezy integracyjne pod Warszawą.

Na miejscu dostępny jest wachlarz udogodnień oraz wiele fantastycznych atrakcji - zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Spotkania firmowe pod Warszawą

Dwór Many to znacznie więcej niż noclegi i zielone tereny rekreacyjne - to miejsce, gdzie można zorganizować spotkania firmowe i wydarzenia biznesowe. Dostępne są sale o różnych wielkościach i udogodnieniach, które z pewnością przydadzą się podczas bardziej oficjalnych meetingów. Oprócz tego dysponujemy przestrzenią mniej oficjalną, która sprzyja nawiazywaniu kontaktów. Sprzyja temu zarówno nasza restauracja, jak i należące do Dworu Many park i tereny zielone. Chcąc zorganizować spotkanie pod Warszawą, warto jest skierować swoją uwagę właśnie tutaj. 

Imprezy integracyjne w woj. mazowieckim

Motywowanie pracowników do bardziej efektywnej pracy staje się coraz popularniejsze i daje świetne rezultaty. Dwór Many ze swoją przestrzenią kilkudziesięciu hektarów zagospodarowanego terenu stwarza wiele możliwości organizacji imprez integracyjnych w mazowieckim.

Organizowana w Dworze Many integracja to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich uczestników. Mamy świadomość, jak ważna jest dobra współpraca członków zespołu dlatego specjalnie dla naszych klientów i ich zespołów organizujemy wiele atrakcji, zarówno na świeżym powietrzu, jak i we wnętrzach, podczas niekorzystnej pogody. Nikt z naszych Gości nie będzie się nudzić - tutaj można naprawdę przyjemnie spędzić czas. 

Oprócz wspólnej wieczornej kolacji proponujemy imprezy taneczne, przejażdżki bryczką, a także paintballa, tunel aerodynamiczny czy Monster Trucki. Zaskocz swoich pracowników nietypowymi zabawami, które integrują zespół i motywują do działania! 

Zapraszamy do kontaktu - nasza obsługa hotelowa chętnie pomoże w zaplanowaniu integracji i spotkań firmowych.

Lokalizacja

Dwór Many
Many 1, 05-555 Tarczyn

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij