Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli.

Kilka słów o nas

Historia: W 1928 roku dwór został zaprojektowany, wzniesiony (na fundamentach i piwnicach dworu alkierzowego który spłonął przed I Wojną Światową), lecz nie dokończony przez architekta Tadeusza Tołwińskiego. Od 1947 roku miał różnych właścicieli. Od 2004 udziałowcy firmy Dwór Many Sp. z o.o. rozpoczęli długą i mozolną drogę do ponownego odkrycia tego magicznego miejsca, dworu, oficyny dworskiej, spichlerza i zabytkowego parku.

Dwór Many dzisiaj: W budynku głównym dworu przygotowaliśmy siedemnaście przestronnych pokoi z łazienkami natomiast w budynkach folwarku oraz oficynie czeka na Państwa 13 odrestaurowanych pokoi . Zgodnie ze sztuką zaprojektowano i wykonano aleje parkowe, mostki i ogrodzenia. Dziewięciohektarowy zabytkowy park pełen pomników przyrody odzyskał czar i zdrowie a stare platany, jesiony dęby i kasztanowce swobodnie przeglądają się w trzech zarybionych stawach.

Wkrótce: Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom jesienią 2017, oddamy do użytku część piknikową z wiatą grillową.

Będzie nam miło gościć Państwa w Dworze Many – Szlachetnej Przystani gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością czyniąc to miejsce wyjątkowym.

Zapraszamy,
Dwór Many Sp. o.o. ( Grupa Kurt Weiss Inc.USA )